Enerex Serrapeptáza Rx 120000 SU 180 tbl

Kód: 2686
Neohodnoceno
2 200 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Doplněk stravy
Dávkování : 1 – 2 tablety denně nalačno nebo podle doporučení lékaře.
PopisSerrapeptáza je přírodní látka.
Serapeptáza, nazývaná také serapeptidáza nebo seratopeptidáza, je enzym, který rozkládá nebo odbourává proteinové částice. Vytváří ho bourec morušový, který ho používá na rozklad morušových listů, kterými se živí, ale i na rozpouštění svých zámotků z pevných vláken (používaných k výrobě hedvábí), kdy jsou připraveny stát se motýlem. Je to středně velký žlutobílý motýl s rozpětím křídel až do 45 mm, který je známý jako producent hedvábí. Z hlediska své reprodukce je zcela závislý od člověka, neboť ve volné přírodě se již nevyskytuje. Potravou housenek je výhradně listí z moruší.
Enzym produkuje přátelská bakterie žijící ve vnitřnostech bource morušového. Živé organismy si vytvářejí enzymy, aby dokázali urychlit specifické chemické procesy. Pro chov bource morušového je enzym Serratia peptidase nezbytný na přežití. Když totiž dokončí svou přeměnu na nočního motýla, bez tohoto enzymu by zůstal uvězněn uvnitř zámotku, který je upředený z jednoho pevného hedvábného vlákna. Díky účinným rozkladu vlastnostem enzymu, s tím motýl nemá žádný problém.
Zajímavostí je, že látky, se kterými enzymy reagují, jsou velmi specifické. Díky tomu Serapeptáza rozkládá jen neživé látky, jako např. zámotek z hedvábného vlákna, a ne ty, se kterými je tvořeno tělo bource morušového. Přestože Serapeptáza má v přírodě velmi specifickou roli, pomocí výzkumů se zjistilo, že nabízí i několik prospěšných "vedlejších" účinků pro lidské tělo. Když se tento enzym požije orálně na lačno, tak se přes zeď v tenkém střevě dostane do krevního oběhu.
Je to proteolytický enzym, izolovaný z bakterie, která nevyvolává onemocnění (enterobakterie Serracia E15). Serrapeptáza se nachází v malých množstvích v moči, což naznačuje, že prochází přímo přes tenké střevo do krevního oběhu.
Balení: 120+30 kapslí, v recyklovatelných PETE nádobách (neobsahujících Bisphenol A), které zajišťují nejlepší ochranu produktu před oxidací.
Produkty společnosti Enerex jsou baleny v recyklovatelných plastových lahvičkách z plastu PETE bez obsahu BPA, aby byla zajištěna maximální ochrana před oxidací, vlhkostí, slunečním světlem a přechodem chemických látek z obalu do produktu (takže do doplňku nepřecházejí toxiny z plastu). Ve všech těchto oblastech se plast PETE prakticky vyrovná sklu kromě výraznějšího vlivu skleněných obalů na životní prostředí (je těžké na přepravu, využívá více fosilních paliv).
 
Nedoporučuje se používat těhotným a kojícím ženám.Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy.
Balení: 180 kapslí Hmotnost obsahu: 92 g
Recyklovatelných PETE nádobách (neobsahujících Bisphenol A), které zajišťují nejlepší ochranu produktu před oxidací.
Složení kapsle: Serrapeptase( Serratia peptidase), prášek z organické hnědé rýže,magnesium stearát,gellanová guma, hypomelóza (Komplex rosltinné celuózy).
DRcaps - kapsle se zpožděným rozpouštěním
Složení učinné složky: Serrapeptase (Serratia peptidase….E15) ….60mg .
Neobsahuje konzervační látky, barviva, příchutě, bez přidání cukru, škrobu, mléčných produktů, soli, pšenice, kvasnic a lepku.Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí
Minimální trvanlivost/ Šarže je uvedena na obalu
Výrobce: ENEREX Botanicals Ltd. 115-1750 Coast Meridian Rd, Port Coquitlam, BC V3C6R8 CanadaVýhradní dovozce pro Českou Republiku: Kaituna s.r.o., Modřanská 88, 14700 Praha 4, CZ