Úvod

Vítejte na stránkách  Sám sobě doktorem

Beru na vědomí a plně si uvědomuji, že produkty nabízené na těchto stránkách jsou doplňky stravy a nejedná se tak o léky dle platné právní úpravy ČR a Evropské unie. Informace, které jsou na stránkách uvedeny, nejsou zdravotní tvrzení, ale jedná se o přístup, kterým na tyto produkty a jejich účinky nahlíží v Peru. Beru tedy na vědomí, že na základě informací na stránkách uvedených nemohu ani náznakem přisuzovat nabízeným produktům léčebné či jiné zdravotní účinky, a ani tak činit nehodlám a nebudu. 

V našem centru se věnujeme komplexní péči o klienty. Nabízíme poradenství v oblasti výživy, vyšetření dle zásad tradiční čínské medicíny, různé techniky masáží, kosmetické služby, terapii pomocí kineziologie, cvičení dle principů tibetské jógy Kum nye. Nově také provádíme terapie za pomoci přístroje Rikta (páteř, ramena, kolena, zuby, ORL, kosmetika, celkové zvýšení vitality a pooperační stavy). Je možné si domluvit terapii elektrickým acupunkturním perem, nebo laserovým pro doplnění meridianových drah. 

V kamenném obchodě a zde na stránkách v e-shopu nabízíme přírodní potravinové doplňky českých výrobců, preparáty vyrobené dle čínských a ruských receptur, ajurvedu, homeopatii, bachovu esenci, peruánské výrobky, dekorační předměty, minerální kameny a šperky z nich, drahokamovou vodu VitaJuwel. 

Nabízíme bylinné čaje podle originálních receptů paní Boženy Kamenické (báby Radnické), pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Novinky a podrobnější informace naleznete v blogu.

Plánované akce, novinky a zajímavosti najdete také na našem facebooku a instagramu.

Sídlo společnoti

Golem & partneři s.r.o.

jednatel Mgr. Piták

IČ61169668

DIČ CZ61169668

Nad Krocínkou 372/92

PRAHA 9

190 00