FERRUMIN

Kód: 957
Neohodnoceno
348 Kč
Skladem (3 ks)
Dávkování:
Děti 1 kapsle denně, dospělí 1 - 2 kapsle denně. Vyšší účinnosti se dosáhne konzumací nalačno do dvou hodin po probuzení a nejpozději 30 minut před jídlem, zapít vodou. Není určeno dětem do tří let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí.

Detailní informace

Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Složení:
Železo, měď, molybden, vitamín C, vitamín  B2,  B12, kyselina listová, biotin. Železo je v organické formě jako mléčnan.
Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek, hemoglobinu a k přenosu kyslíku v těle. Železo také přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pokles červených krvinek totiž může vést až k anémii, která se projevuje přetrvávající únavou, ztrátou chuti k jídlu, podrážděností a často i bolestí hlavy. Tělo nejlépe vstřebává železo 2 hodiny po procitnutí, postupně během dne tato schopnost klesá.
Měď přispívá k normálnímu přenosu železa v krvi. Měď  také přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, k udržení normálního stavu pojivových tkání a k energetickému metabolismu.
Vitamín C zvyšuje vstřebávání železa a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Rovněž přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Vitamín B2 přispívá k udržení normálních červených krvinek, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální činnosti nervové soustavy. Vitamín B2 také přispívá k udržení normálního stavu sliznic a pokožky.
Vitamín B12 přispívá k normální tvorbě červených krvinek a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín B12 se rovněž podílí na procesu dělení buněk, přispívá k normální funkci imunitního systému, k normálnímu energetickému metabolismu a k normální činnosti psychické i nervové soustavy.
Kyselina listová přispívá k normální krvetvorbě, k normální syntéze aminokyselin, podílí se na procesu dělení buněk a přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Kyselina listová současně přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální funkci imunitního systému.
Biotin přispívá k normálnímu metabolismu makroživin k normálnímu energetickému metabolismu. Také přispívá k normální psychické činnosti a k činnosti nervové soustavy.
Molybden přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin.
Nežádoucí účinky a kontraindikace:
Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy. Obsahuje alergenní složku pocházející z mléka (laktóza, sušené mléko).
Prohlášení výrobce:
Ferrumin je vyráběn v souladu se systémem HACCP (HACCP - systém kritických bodů ve výrobě). Dáváme Vám jistotu, že Ferrumin byl vyroben za podmínek splňující kritéria spolehlivosti, hodnověrnosti a kvality. Pro výrobu byly použity suroviny s výbornou vstřebatelností. Použité aktivní látky mají odborně zdokumentované účinky.
Každá vyrobená šarže podléhá přísné laboratorní kontrole a je z ní archivován kontrolní vzorek po dobu minimální trvanlivosti dané šarže. Stejně tak je archivována kompletní výrobní dokumentace se všemi údaji umožňující kdykoliv provést dodatečné zhodnocení a posouzení. Výroba je pod průběžným hygienickým dozorem.
Distributor: Agrobac

Dávkování:

Děti 1 kapsle denně, dospělí 1 - 2 kapsle denně. Vyšší účinnosti se dosáhne konzumací nalačno do dvou hodin po probuzení a nejpozději 30 minut před jídlem, zapít vodou. Není určeno dětem do tří let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí.