Medosvíčky Jan Melich tělové svíčky Duševní pohoda

Kód: 3404
Neohodnoceno
450 Kč
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Černá svíčka – tato barva sama o sobě pohlcuje všechny ostatní barvy, proto se tyto svíčky používají k transformování negativní energie, zbavení se špatných návyků, zvrácení kletby, překonání smutku, bolesti, strachu či obav. Pomůžou vám v tom procesu podpořit a propustit už všechno nepotřebné v životě.
Bílá svíčka – nahrazuje jakoukoli jinou barvu, ukrývá v sobě řadu významů jako je nevinnost, čistota, osvícení ale i klid, ochrana, jasnost. Můžete požádat o záměr podpory, vedení, ochrany, vnitřní rovnováhy a síly.
Dračí svíčka – podporuje imunitní systém proti virům, plísním či bakteriím, má silný analgetický účinek, pomáhá zmírňovat neurologické bolesti hlavy, menstruační křeče, bolesti při zánětech, patří mezi nejsilnější antioxidant na světě.
Kadidlo - se tradičně používalo k odhánění zlých duchů, což je v dnešní době úzkost, deprese, obavy, panické ataky, psychické problémy. Kadidlo má hlavně relaxační vliv, zlepšuje náladu a zmírňuje negativní psychické projevy. Má antidepresivní, protizánětlivé a analgetické účinky. Navodí pocit klidu.
Pupek – je úžasná věc, všechny žíly jsou spojeny s pupkem, který je ústředním bodem našeho těla. Pupek je život sám a tak můžeme skrze něj očistit a nabudit celé tělo.
 

Komínový efekt

Trychtýřovitě svinutý – kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínového efektu. Díky němu svíčky uvolňují bloky vzniklé v organizmu. Vytahují nežádoucí látky, chorobné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Svíčky Medo jsou duté, stabilní a jsou výborným spojencem v boji s bolestmi, záněty či akutními i chronickými chorobami. Zbavují stresu, strachů nahromaděných během života a navracejí ztracenou rovnováhu. Jsou přírodním a relaxačním nástrojem léčitelství.

Použití

Před požitím tělové svíčky, potřeme a pomasírujeme postižené místo krémem nebo olejem. Strategií svíček bez terapie jsou tři prsty, které se položí na měkké části kolem bolestivého místa. Na daná místa se následně přikládají tělové svíčky. Svíčku zapálíme na horním, širším okraji. Nedopalek svíčky zahasíme do předem připravené nádoby s vodou. Po aplikování svíčky potřeme vypalované místo krémem nebo olejem a zacelíme energetické tělo. Po aplikaci zůstanou na nedopalku, gáze, drobné nečistoty. Z nich dokážeme vyčíst, co v těle probíhá. Jemný prášek – bakterie, otoky… Objevíte-li hrudky v prášku – jejich barva může určit jejich původ, problém a nemoc. Žluté a zelené hrudky – záněty, růžové a červené – krevní sraženiny a tromby, šedé a černé jsou kameny a písek. Po několika aplikacích bývají menší, až ostatně zcela zmizí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: