Medosvíčky Jan Melich tělové svíčky Imunita

Kód: 3412
Neohodnoceno
450 Kč
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Balíček svíček obsahuje pečlivě vybranou směs tělových svíček vyrobených z panenského včelího vosku, 100 % bavlněného plátna, výtažků z kurkumy. Svíčky neobsahují esenciální oleje, jsou ručně a s láskou vyrobeny na Slovensku.

Komínový efekt

Trychtýřovitě svinutý – kónický tvar umožňuje vytvoření podtlaku, jinak komínového efektu. Díky němu svíčky uvolňují bloky vzniklé v organizmu. Vytahují nežádoucí látky, chorobné zárodky, toxiny a následně harmonizují. Svíčky Medo jsou duté, stabilní a jsou výborným spojencem v boji s bolestmi, záněty či akutními i chronickými chorobami. Zbavují stresu, strachů nahromaděných během života a navracejí ztracenou rovnováhu. Jsou přírodním a relaxačním nástrojem léčitelství.

Použití

Před požitím tělové svíčky, potřeme a pomasírujeme postižené místo krémem nebo olejem. Strategií svíček s terapií je rozepsaný návod na obalu produktu, který představuje terapii pro konkrétní část těla. Výhodou je, že je lze použít dle návodu v teple domova a ušetřit tak za aplikaci u terapeuta. Na ilustrované postavě jsou označeny body, na které se tělová svíčka přikládá. Svíčku zapálíme na horním, širším okraji. Nedopalek svíčky zahasíme do předem připravené nádoby s vodou.
  • PRVNÍ DEN: jedna bílá svíčka nad pupek, jedna na brzlík.
  • DRUHÝ DEN: jedna žlutá svíčka nad pupek, jedna na brzlík.
  • TŘETÍ DEN: jedna žlutá svíčka nad pupek, jedna na brzlík.
  • ČTVRTÝ DEN: pauza.
  • PÁTÝ DEN: jedna bílá svíčka nad pupek, jedna na brzlík.
  • ŠESTÝ DEN: jedna žlutá svíčka nad pupek, jedna na brzlík.
Po skončení terapie svíčky doporučujeme aplikovat jednou týdně na oba doporučené body.
Po aplikování svíčky potřeme vypalované místo krémem nebo olejem a zacelíme energetické tělo. Po aplikaci zůstanou na nedopalku, gáze drobné nečistoty. Z nich dokážeme vyčíst, co v těle probíhá. Jemný prášek – bakterie, otoky… Objevíte-li hrudky v prášku – jejich barva může určit jejich původ, problém a nemoc. Žluté a zelené hrudky – záněty, růžové a červené – krevní sraženiny a tromby, šedé a černé jsou kameny a písek. Po několika aplikacích bývají menší, až ostatně zcela zmizí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: