Medosvíčky Jan Melich ušní svíce konopí

Kód: 3408
Neohodnoceno
250 Kč
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

NOVÉ, VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ.
Aplikace ušní svíce je starobylá přírodní a velmi účinná metoda, která se používá například při bolestech uší a jejich čištění, popáleninách, únavě, nervozitě, nespavosti, migréně a problémech se zuby.
Balení svíček obsahuje pečlivě vybranou směs ušních svíček z panenského včelího vosku, 100 % bavlněného plátna a různých účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje a jsou s láskou ručně vyráběny na Slovensku.
Před samotnou aplikací ušní svíce je nutné krémem masírovat lymfu za uchem. Prstem masírujte prohlubeň mezi spánkem a uchem směrem ke krku. Ušní svíčka se vloží do ucha a zapálí se na horním širším okraji.
Ušní svíčka se nechá dohořet zhruba po logo a poté se uhasí v předem připravené nádobě s vodou. Stejný postup se opakuje i na druhém uchu. Teplo uvolňuje nahromaděné napětí a pozitivně ovlivňuje zablokované energetické toky.
Ušní svíčky jsou na tenčím konci opatřeny gázou a lze je vložit přímo do ucha, je důležité zkontrolovat, zda obsahují gázu. Měly by být drženy kolmo a zpod svíčky by neměl vycházet kouř. V opačném případě dojde ke ztrátě podtlaku a ušní svíčky nebudou správně fungovat. Před použitím se ušní svíčka vloží do dodaného kroužku.