Pantohematogen „TONUS A ŽIVOTNÍ SÍLA“

Kód: 3166
Neohodnoceno
450 Kč
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Pantohematogen maralí panty „TONUS A ŽIVOTNÍ SÍLA“
Maralí paroží má výrazné vitální a adaptogenní účinky, zabraňuje rozvoji poruch způsobených chronickým stresem a normalizuje spánek.Bohaté složení této cenné přírodní suroviny má silný účinek na obnovu a regeneraci organizmu člověka, obsahuje aminokyseliny a užitečné makro i mikroprvky.
Vitamín C (kyselina askorbová) je antioxidant (přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem) a je jedním z nejdůležitějších vitamínů v našem těle. Také se podílí se na tvorbě hormonů, snižuje hladinu cholesterolu a podporuje syntézu kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, dásní, pokožky, zubů i krevních cév.Vitamin C rovněž přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, podporuje nervovou soustavu, psychickou činnost a imunitní systém.
Aktivní složkyv 1 kapsli a % RHP*
Prášek pantů (paroží) jelena siky (Cervus elaphus)250 mg
Vitamin C (kyselina L – askorbová)250 mg, tj. 312% RHP

* referenční hodnota příjmu
Složení tobolek: vitamin C, prášek pantů (paroží) jelena siky. Složení tobolky: želatina, barvivo - oxid titaničitý.
Doporučené dávkování: 1 kapsle 1krát denně ráno, během jídla. Zapít tekutinou (voda, čaj, džus). Užívat 30 dnů (1 balení). Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.Obsah: 30 kapslíLicence a doporučení: Registrováno Ministerstvem zdravotnictví České republiky jako doplněk stravy.