PROKARDIN

Kód: 955
Neohodnoceno
364 Kč
Skladem (5 ks)
Dávkování:
Děti od 12let 1 tableta denně, dospělí 2 - 3 tablety denně. Užití více tablet současně může mít mírně projímavé účinky. Vyšší účinnosti se dosáhne konzumací po jídle. Není určeno dětem do 12let. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí.

Detailní informace

Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Složení:
Hořčík, koenzym Q10, vitamín E, vitamín B6, kyselina listová, selen, chróm, vitamín B12.
Hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze, k normálnímu energetickému metabolismu a k normální činnosti svalů včetně srdečního. Hořčík rovněž přispívá k normální činnosti nervové soustavy a spolu s vitamínem B6, B12 a kyselinou listovoupřispívají k zachování normálních psychických funkcí a ke sníženímíry únavy a vyčerpání.
Přítomný vitamín E a selen přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Selen spolu s vitamínem  B12 přispívají k normální funkci imunitního systému.
Chróm se podílí na zachování normální hladiny glukózy v krvi a přispívá k normálnímu metabolismu makroživin.
Koenzym Q10 je sloučenina funkčně podobná vitamínům a je obsažena ve většině lidských buněk. Koenzym Q10 je pro náš organismus nepostradatelný zejména v oblasti buněčného dýchání, energetického metabolismu a je také velmi důležitým katalyzátorem většiny biochemických reakcí probíhajících v těle. Chybí-li nám Koenzym Q10, je poškozena energetická rovnováha v organismu a buňka přestává správně fungovat. Koenzym Q10 je zčásti přijímán potravou, zčásti syntetizován v těle, s věkem však jeho produkce klesá.
Nežádoucí účinky a kontraindikace:
Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy. Obsahuje alergenní látku pocházející z mléka (laktóza).
Prohlášení výrobce:
Prokardin je vyráběn v souladu se systémem HACCP (HACCP - systém kritických bodů ve výrobě). Dáváme Vám jistotu, že Prokardin byl vyroben za podmínek splňující kritéria spolehlivosti, hodnověrnosti a kvality. Pro výrobu byly použity suroviny s výbornou vstřebatelností. Použité aktivní látky mají odborně zdokumentované účinky.
Každá vyrobená šarže podléhá přísné laboratorní kontrole a je z ní archivován kontrolní vzorek po dobu minimální trvanlivosti dané šarže. Stejně tak je archivována kompletní výrobní dokumentace se všemi údaji umožňující kdykoliv provést dodatečné zhodnocení a posouzení. Výroba je pod průběžným hygienickým dozorem.
Distributor: Agrobac

Dávkování:

Děti 1 kapsle denně, dospělí 1 - 2 kapsle denně. Vyšší účinnosti se dosáhne konzumací nalačno do dvou hodin po probuzení a nejpozději 30 minut před jídlem, zapít vodou. Není určeno dětem do tří let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí.