Vetom 1.1

Kód: 2956
Neohodnoceno
555 Kč
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Složení1 dávka doplňku stravy (1 tobolka) obsahuje: kukuřičný extrakt - 133 mg; bramborový škrob - 100 mg; sacharóza (práškový cukr) - 67 mg; suchá kultura probiotických mikroorganismů Rekombinantní kmen Bacillus subtilis VKPM B-10641 (DSM 24613), 1x109 CFU / g - 30 mg.
Popis
Efekt zajišťují vlastnosti bakterií Bacillus subtilis, které se reprodukují hlavně v tlustém střevě, vylučují: proteolytické, amylolytické, celulolytické enzymy; pomáhají tělu s interferonem a-2 lidským leukocytem; bacitracin, potlačující růst a vývoj patogenní a oportunní mikroflóry; jiné biologicky účinné látky. Protože tento proces střevní mikrobiální prostředek se převádí na odpovídající evolučně současné normy, očistí se od její stěny od nestravitelných zbytků potravin, které podporuje aktivní vylučování toxinů z těla, plynulý přísun biologicky aktivních látek a živin. Pod vlivem Vetom 1.1 se normalizuje metabolismus, trávení a absorpce biologicky aktivních složek potravy v gastrointestinálním traktu.
Rozsah aplikace
Doporučuje se jako biologicky aktivní přísada do potravin jako další zdroj probiotických mikroorganismů pro zlepšení fungování gastrointestinálního traktu a obnovení střevní mikroflóry.
Způsob aplikace
Dávky najdete v kapitole O VETOMU. Doporučujeme individuální konzultace.
Kontraindikace
Individuální intolerance ke složkám léku.
Zvláštní instrukce
Použití během těhotenství a laktace je možné po konzultaci s lékařem.Neovlivňuje schopnost řídit vozidla nebo potenciálně nebezpečné mechanismy.
Forma 
10 tobolek o hmotnosti 0,33 g v sadě, 5 sad v kartonové krabici, pokyny k použití jsou přiloženy.Podmínky skladování
Skladujte při relativní vlhkosti vzduchu nejvýše 75% a teplotě nejvýše 30 ° C.Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doba použitelnosti 2 roky od data výroby.Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.Doplněk Vetom 1.1 není léčivý přípravek.
Distributor: Vetom

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: