Vetom 3

Kód: 2960
Neohodnoceno
555 Kč
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Složení
1 dávka doplňku stravy (1 tobolka) obsahuje: kukuřičný extrakt - 133 mg; bramborový škrob - 100 mg; sacharóza (práškový cukr) - 67 mg; suché kultury probiotických mikroorganismů Bacillus amyloliquefaciens Kmen VKPM B-10642 (DSM 24614), 1x109 CFU / g - 30 mg.
Popis
Zlepšení účinku díky vlastnostem bakterií Bacillus amyloliquefaciens, které se množí převážně v tlustém střevě, vylučují proteolytické, amylolytické, celulolytických enzymy, biologicky aktivní látky, které inhibují růst a vývoj patogenních a podmíněně patogenních mikroorganizmů. V důsledku tohoto procesu je normalizováno střevní mikrobiální složení na odpovídající evolučně současnou normu, střevní stěny jsou vyčištěny od nestravitelných zbytků potravy, které brání aktivnímu vylučování toxinů z těla, tělo je plynulé zásobeno biologicky aktivními látkami a živinami. Pod vlivem normalizace Vetom 3 se upravuje: metabolismus, trávení a absorpce biologicky aktivních složek potravy v gastrointestinálním traktu.
Rozsah aplikace
Doporučuje se jako biologicky aktivní přísada do potravin jako další zdroj probiotických mikroorganismů pro zlepšení fungování gastrointestinálního traktu a obnovení střevní mikroflóry.
Způsob aplikace preventivní
 
Kontraindikace
Individuální intolerance ke složkám přípravku.
Zvláštní instrukce
Použití během těhotenství a laktace je možné po konzultaci s lékařem.Neovlivňuje schopnost řídit vozidla nebo potenciálně nebezpečné mechanismy.
Forma
10 tobolek o hmotnosti 0,33 g v sadě, 5 sad v kartonové krabici, pokyny k použití jsou přiloženy.
Podmínky skladování: Skladujte při relativní vlhkosti vzduchu nejvýše 75% a teplotě nejvýše 30 ° C.Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doba použitelnosti 2 roky od data výroby.Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.Doplněk Vetom 3 není lék.
Distributor: Vetom