Vetom 4

Kód: 2962
Neohodnoceno
555 Kč
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Složení
1 dávka doplňku stravy (1 tobolka) obsahuje: kukuřičný extrakt - 133 mg; bramborový škrob - 100 mg; sacharóza (práškový cukr) - 67 mg; suché kultury probiotických mikroorganismů Bacillus amyloliquefaciens Kmen VKPM B-10643 (DSM 24615), 1x109 CFU / g - 30 mg.Popis: Zlepšení účinku poskytované vlastnostmi bakterie Bacillus amyloliquefaciens, které se množí převážně v tenkém střevě, vylučují proteolytické, amylolytické, celulolytické enzymy, biologicky aktivních látky, které inhibují růst a vývoj patogenních a podmíněně patogenních mikroorganizmů. V důsledku tohoto procesu je střevní mikrobiální složení normalizováno na odpovídající evolučně současnou normu, střevní stěny jsou vyčištěné od nestravitelných zbytků potravy, což podporuje aktivní vylučování toxinů z těla, plynulé zásobení biologicky aktivními látkami a živinami. Pod vlivem Vetomu 4 se normalizuje metabolismus, trávení a absorpce biologicky aktivních složek potravy v gastrointestinálním traktu.
Rozsah aplikace
Doporučuje se jako biologicky aktivní přísada do potravin, jako další zdroj probiotických mikroorganismů pro zlepšení fungování gastrointestinálního traktu a obnovení střevní mikroflóry.
Způsob aplikace preventivní
Kontraindikace
Individuální intolerance ke složkám přípravku.
Zvláštní instrukcePoužití během těhotenství a laktace je možné po konzultaci s lékařem.Neovlivňuje schopnost řídit vozidla nebo potenciálně nebezpečné mechanismy.
Forma
10 tobolek o hmotnosti 0,33 g v sadě, 5 sad v kartonové krabici, pokyny k použití jsou přiloženy.
Podmínky skladování:Skladujte při relativní vlhkosti vzduchu nejvýše 75% a teplotě nejvýše 30 ° C.Uchovávejte mimo dosah dětí.
Doba použitelnosti 2 roky od data výroby.Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.Doplněk Vetom 4 není lék.
Distributor: Vetom